fbpx

Biomutant İçin Oyun İçi Dinamikleri Gösteren Yeni Bir Video Yayımlandı

Biomutant İçin Oyun İçi Dinamikleri Gösteren Yeni Bir Video Yayımlandı

Öylesine bir oyun geliyor ki, izleyeceğiniz video ile de anlayacağınız üzere The Legend of Zelda serisi için oldukça dişli bir rakip olacağa benziyor.

Biomutant için oyun içi dinamikleri gösteren yeni bir video yayımlandı

Biomutant oyununun grafikleri ve karakter animasyonları harika görünüyor. Açık dünya çevre tasarımlarıyla da dikkat çeken oyundaki uçuş mekaniğinin de çok fazla değer ifade edeceğinin altını çizelim. Karaktere verilecek özgürlük hissinin, oyunun gelecekteki başarısına katkı sağlayacağını unutmamak gerekir. Oyunda uçuş mekaniklerinin bulunmasının çok yerinde bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Yalnızca uçuş veya yere süzülüş dinamikleriyle yetinmeyen Biomutant oyununda, açık dünyada gezinmeyi kolaylaştıran aletlerin kullandığını da video vasıtasıyla görülebiliyor. İp bağlı ok ile hedeflenen yerlere gidilmesi, tırmanış mekanikleri, yine özgürlüğü arttıracak faktörler olacaktır. Ayrıca atmosfer koşullarından etkilenen ana karakter ve fizik motorunun kullanımı da Biomutant oyununda bulunan etkileyici faktörlerden bazıları.

Hem yakın dövüş hem de ateşli silahların kullanıldığı oyunun dövüş mekanikleri de oldukça farklı bir izlenim oluşturuyor. Açık dünya üzerinde kullanılan bazı aletlerin, dövüş esnasında kullanılması, akıcı vuruş mekanikleri ve eğlenceli yapısıyla oyun kendisinden bir hayli söz ettirecek gibi görünüyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , 43 views

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica