fbpx

FIFA 18, Ücretsiz Dünya Kupası Güncellemesi Alacak

FIFA 18, Ücretsiz Dünya Kupası Güncellemesi Alacak

Bu sene, futbol dünyası açısından önemli bir sene olacak; çünkü, Haziran ayı içerisinde 2018 Dünya Kupası Haziran ayında başlayacak. Bizlere heyecanlı bir bir ay yaşatacak olan bu önemli organizasyon için Electronic Arts da bir hazırlık yapmıyor değil. Bugün yapılan duyuru ile önümüzdeki ay, FIFA 18, ücretsiz bir yama ile Dünya Kupası moduna geçecek.

FIFA 18, Ücretsiz Dünya Kupası Güncellemesi Alacak

Bu sene yapılacak olan 2018 Dünya Kupası, 14 Haziran – 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacak. Ev sahibi ülkenin Rusya olacağı bu muazzam organizasyon neticesinde dünyanın yeni en büyük takımı belli olacak. Bakalım bu unvana hangi ülkenin takımı layık olacak. Ancak bunun öncesinde, Dünya Kupası heyecanını ekranlarımızın başında daha önceden yaşamaya başlayabileceğiz. 29 Mayıs 2018 tarihinde, Electronic Arts, FIFA 18 için  PlayStation 4Xbox OnePC ve Switch yeni bir güncelleme yayınlayacak.

Yama ile ilgili olarak verilen diğer detaylara bakacak olursak, organizasyonda yer alacak olan otuz iki takım ve on iki stadyumun tamamına ek olarak, resmi takım ekipmanları, rozetleri ve çok daha fazlası FIFA 18 oyununa gelecek. Ayrıca, turnuva tarihinde yer etmiş olan önemli futbolcular da FUT modunda yerlerini alacaklar. Ama hepsi bu kadarla da sınırlı değil. Yayınlanacak olan yama ile Dünya Kupası organizasyonuna katılmaya hak kazanmış olan milli takımlar, oyuncu değerleri de oyun içerisinde güncellenecek. FIFA World Cup Ultimate Team içerisinde alacağımız her Standart ve Premium paketleri, bizlere eş değerinde FUT 18 paketleri kazandıracak. Son olarak, yama sonrasında,  Ultimate Team oyun modları sayesinde ister tek başımıza, istersek de arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz kendi Dünya Kupası turnuvamızı oluşturabileceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , , , , , , , , , , , 108 views

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica